En İyi Android Casus Uygulamaları – Bilişim & Programlama
Android Teknoloji

En İyi Android Casus Uygulamaları

Casus uygulamalar harika değildir, ancak bunların meşru kullanımları vardır. İşte bulabildiğimiz en iyiler.

Bir casus uygulamasını başkaları üzerinde kullanmak için pek çok meşru sebep vardır. Casus uygulamalar için genellikle üç kullanım durumu vardır: Telefonunuzu izlemek için kullanırsınız, çocuğunuzun telefonunu izlemek için kullanırsınız veya çalışanınızın telefonunu izlemek için kullanırsınız. Bu tür uygulamaların kötü niyetli bir şekilde kullanılmasını tasvip etmiyoruz ve diğer kişinin izni olmadıkça asla casus uygulamaları kullanmamalısınız. Ayrıca, herhangi birini ihlal etmediğinizden emin olmak için geçerli yasalara bakmak isteyebilirsiniz. Başka bir deyişle, lütfen bunları sorumlu bir şekilde kullanın ve herhangi bir yanlışlıktan sorumlu değiliz. Her neyse, işte Android için en iyi casus uygulamalar.

Android için en iyi casus uygulamaları

  • Cerberus
  • FlexiSPY
  • Google Family Link
  • Find My Device by Google
  • Prey Anti Theft
  • Spyera
  • Carrier family locator apps
  • OEM Find My Phone apps
  • XNSPY

Cerberus

Ücret: Bedava / $5-$43 yıllık

Cerberus, kişisel kullanım için bir telefon takip uygulamasıdır. Kaybolan veya çalınan bir akıllı telefonu bulmanıza yardımcı olur ve bir sürü ek özelliği vardır. Potansiyel hırsızın fotoğraflarını çekmeyi, SMS komutlarını, telefonu harita üzerinde bulmayı içerir ve verilerinizi kilitleyebilir ve silebilirsiniz.

Diğer insanların cihazlarını izlemenize yardımcı olmaz, ancak sizinkini çalan kişiyi tamamen gözetleyebilirsiniz. Abonelik hizmeti, tek bir cihaz için yılda çok makul bir 5 dolardan başlar ve oradan yükselir.


FlexiSPY

Ücret: Bedava deneme / $99-$199 3 aylık

FlexiSpy, Android’deki daha güçlü birkaç casus uygulamasından biri. Bir cihazın çevresini dinlemek için mikrofonu açma, sohbet uygulamalarını izleme, uzaktan kamera yakalama, tuş kaydetme ve kendini antivirüs uygulamalarından ve uygulama çekmecesinden tamamen gizleme yeteneği dahil olmak üzere, insanların korkabileceği türden şeyleri yapmanıza olanak tanır. . Fiyat çok yüksek ve bu uygulamayı Play Store’dan alamazsınız, ancak bir sürü özelliği var.


Google Aile Bağlantısı

Price: Free

Google Family Link, ebeveynler için bir uygulamadır. Google hesabınız üzerinden çocukları takip eder. Uygulama, çocuk cihazdaki etkinliği görüntülemenize, uygulamaları yönetmenize ve hatta uygulama önermenize olanak tanır. Ayrıca cihaz limitlerini ayarlayabilir ve gerekirse cihazı kilitleyebilirsiniz. Bazı insanlar bağlantı sorunları ve hatalarla karşılaştı, ancak genel olarak deneyim çoğu insan için iyi sonuç vermeli. Bu iyi bir ücretsiz seçenek.


Google Cihazımı Bul

Price: Free

Google’ın Cihazımı Bul uygulaması muhtemelen en iyi kaybolan veya çalınan telefon uygulamasıdır. Telefonunuzu tam konumu için bir harita üzerinde hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz zaman telefonu silebilir, çaldırabilir veya cihazı güvenli hale getirebilirsiniz (kilitleyebilirsiniz). Cerberus ile fotoğraf çekemezsiniz veya çekemezsiniz. Ancak, telefonunuzun her zaman nerede olduğunu takip etmek için basit ve basit bir yöntemdir.


Prey Anti Theft

Price: Free

Prey Anti Theft, başka bir cihazımı bul tarzı bir uygulamadır. Bu tamamen ücretsizdir ve bazı iyi özelliklere sahiptir. GPS izleme, telefon kilitleme ve telefon aracılığıyla alarm gönderme gibi olağan telefonumu bul özellikleri içerir. Ancak Prey ayrıca kamerayla fotoğraf çekebilir, yakındaki Wi-Fi bağlantı noktalarını belirleyebilir ve cihazın MAC adresi gibi şeyleri takip edebilir. Bu kötü bir özellik seti değil.


Spyera

Price: $89 per month

Spyera, Android için en yoğun casus uygulamalardan biridir. Ebeveynler gibi insanlar için basit özelliklere sahiptir. Ancak, kurumsal kullanım dışında bu kadar yoğun bir şeyin gerekli olduğu bir kullanım durumu hayal edemiyoruz. Kendini temelde her yerden gizleme yeteneği de dahil olmak üzere bir dizi özelliğe sahiptir. Ayrıca uzaktan kumanda desteği, SMS sahtekarlığı ve diğer her türlü şüpheli davranışla birlikte gelir. Son derece pahalıdır, bu yüzden bunu normal insanlara önermiyoruz. Ayrıca Google Play’de mevcut değildir, bu nedenle uygulamayı resmi web sitesinden edinmeniz ve yandan yüklemeniz gerekir.

T-Mobile FamilyWhere

Price: Free

Taşıyıcı Aile Konumlandırıcıları, T-Mobile ve diğerleri gibi mobil operatörler tarafından sağlanan aile konum hizmetleridir. Bu hizmetler beklendiği gibi çalışır. Planınızdaki herhangi bir telefonun telefon konumunu takip edebilirsiniz. Genellikle isteğe bağlı konum, çeşitli türlerde uyarılar gibi özelliklere sahiptir ve çoğu cihazda çalışır. Burada bağlantılı T-Mobile’larımız var, ancak benzer bir hizmetleri olup olmadığını görmek için Play Store’da arama yapabilir veya operatörünüzü arayabilirsiniz.


OEM Find My Phone

Price: Free

Birçok telefon üreticisi, yazılım deneyimlerinin bir parçası olarak telefon bulma hizmetlerine sahiptir. Dikkate değer bir örnek Samsung. Samsung hesabınızla giriş yaparsınız ve cihazınızı servisi ile bulabilirsiniz. Güçlü bir iki vuruş için Google’ın Cihazımı Bul ile paralel çalışır. Telefonunuzu kilitleyebilir (veya kilidini açabilir), bir harita üzerinde bulabilir ve başka özellikler de vardır. Telefonunuzun böyle bir şeye sahip olup olmadığını görmeye değer.


XNSPY

Price: Free / $59.99-$89.99 per year

XNSPY biraz garip bir durum. Arama günlüklerini izleme, GPS izleme, web’de gezinmeyi izleme, sohbetlere erişim ve her türlü diğer izleme öğeleri gibi tüm bu korkutucu özelliklere sahiptir. Ancak, FlexiSpy ve Spyera gibi daha büyük rakiplerinin çoğundan daha az gider. Temel sürüm bazı şeylere bakmanıza izin verirken, premium sürüm her şeye bakmanıza izin verir. Bu, harcayacak parası olan işletmeler veya aileler için iyi bir seçenektir, ancak aileler bunun gibi daha güçlü bir şeyden önce Google Family Link veya Kiddie Ebeveyn Denetimlerini denemek isteyebilir.


Casus uygulamalar nasıl kontrol edilir ve kaldırılır

Tabii ki, bu uygulamalardan bazıları sizin bilginiz dışında cihazınızda olabilir ve öğrenmek isteyebilirsiniz. Ne yazık ki, bunların ne kadar iyi saklandığıyla ilgili olarak, olağan yöntemlerin çoğu pek iyi çalışmıyor. Ancak, bir şeyin sizi gözetleyip gözetlemediğini görmenin birkaç yolu vardır.

GlassWire uygulaması, cihazınızdaki verileri izlemenizi sağlar. Bir casus uygulamanın ana bilgisayarına ne zaman veri gönderdiğini kolayca görebilirsiniz. Önce bunu öneriyoruz çünkü casus uygulamalar görev yöneticilerinden ve antivirüs uygulamalarından gizlenebilir, ancak kendi veri kullanımlarını gizleyemezler.
Ana bilgisayar yeterince iyi gizlemediyse, bazı virüsten koruma uygulamaları uygulamayı algılamaya devam edebilir. En iyiler listemize buradan göz atabilirsiniz.
Çoğu büyük casus uygulama için kaldırma kılavuzlarını bulabilirsiniz. Örneğin, FlexiSpy için bir tane ve mSpy için bir tane burada.
Geçici bir çözüm olarak telefonu Uçak Moduna alabilirsiniz. Casus uygulamalar, ana bilgisayara veri gönderme yeteneğine güvenir ve herhangi bir ağa bağlı değilseniz yapamazlar.
Her şey başarısız olursa, telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Bu, OEM tarafından önceden yüklenenler dışındaki tüm uygulamaları silecektir.
Android için herhangi bir iyi casus uygulamasını kaçırdıysak, yorumlarda bize onlardan bahsedin! Ayrıca en son Android uygulamamıza ve oyun listelerimize göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.