Oyun

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri (2020) – tam özellikler, sistem denetleyicisi ve ihtiyacınız olan oyun bilgisayarı kurulumu: Red Dead Redemption 2’yi Çalıştırabilir miyim?

Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimleridir
(minimum)
Bellek: 8 GB
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770M
İşlemci: Intel Core i5-2500K
Red Dead Redemption 2 Dosya Boyutu: 150 GB
İşletim Sistemi: Windows 7
Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimleridir
(önerilen)
Bellek: 12 GB
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
Red Dead Redemption 2 CPU: Intel Core i7-4770K
Dosya Boyutu: 150 GB
İşletim Sistemi: Windows 10

Bilgisayarınızı Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimlerine göre otomatik olarak test edin. Bilgisayarınızın oyunu ücretsiz, kullanımı kolay algılama aracımızla çalıştırıp çalıştıramayacağını veya sisteminize manuel olarak girip giremeyeceğini kontrol edin.

Red Dead Redemption 2’yi çalıştırabilir miyim?

Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimleri, Red Dead Redemption 2’yi çalıştırmak için en az Intel Core i5-2500K CPU içerir. Ancak, geliştiriciler Intel Core i7-4770K’ya eşit veya daha büyük bir CPU önerir. Red Dead Redemption 2 indirme boyutu, en az 150 GB kullanılabilir depolama alanına sahip olmanızı gerektirecektir. Oynayabileceğiniz en ucuz grafik kartı bir NVIDIA GeForce GTX 770M’dir. Ancak Rockstar’a göre önerilen grafik kartı bir NVIDIA GeForce GTX 1060’tır. Red Dead Redemption sistem gereksinimleri ayrıca bilgisayarınızda en az 8 GB RAM’in kurulu olmasını gerektirir. İdeal olarak, RDR2’yi tam potansiyeline getirmek için 12 GB RAM’e sahip olduğunuzdan emin olun.

Bazen, en iyisini elde etmek için biraz daha beklemeniz gerekir ve Rockstar Games’in PC’deki Red Dead Redemption 2’de durum kesinlikle böyledir. Konsollarda 2018 Noel’i için zamanında satışa sunulacak olan PC sahipleri, RDR2 yinelemelerinin gelmesi için tam bir yıl beklemek zorunda kaldı ve Steam sürümü daha sonra planlandı.

Devasa yükleme boyutu bir yana – 150 GB alana ihtiyacınız olacak – orijinal sürümün Xbox One’da çıkmış olması, herhangi bir sayıda daha güçlü PC’de sorun olmayacağı varsayımına yol açtı. Yine de Rockstar, fazladan zamanını o kadar çok ekstra ekleyerek harcadı ki, birazdan değineceğimiz gibi, ilgilenmemiz gereken bazı teknik sorunlar var.

Oyun cephesinde, PC için RDR2, ekstra silahlar, ödül avı görevleri ve saklanma yerleri gibi yeni “hikaye modu” içeriği içerir. Çok oyunculu Red Dead Online’a ücretsiz erişimin yanı sıra ekstra uzman rolleri ile birlikte gelir. Basitçe söylemek gerekirse, bu çok beğenilen oyunu konsollarda bu kadar popüler kılan tüm ince ayarlar, eklemeler ve değişiklikler ilk günden itibaren PC’de mevcuttur.

Red Dead Redemption 2 Steam sürümünün yanı sıra Rockstar Games Launcher aracılığıyla edinilebilir.

Grafiksel olarak, PC’deki RDR2’nin en iyi görünen sürüm olmasına hiç kimse şaşırmayacaktır. Çoklu monitör desteğinde artırılmış çekme mesafesi, daha iyi küresel aydınlatma, çevresel dokular, yansımalar ve ortam kapanması ve ultra geniş en-boy oranı, benzersiz bir daldırma düzeyi sunar. Ayrıca kilidi açılmış kare hızı da var.

Yine de, ortaya çıktığı üzere, pek çok iyileştirme Red Dead Redemption 2’nin kare hızından bir parça aldı. Oyunun piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Nvidia, yüksek performanslı GeForce RTX 2080 Ti grafik kartının bile size 4K ve saniyede 60 kare RDR2 veremeyeceğini duyurdu. Bununla birlikte, yeni RTX 3080 kartı, Red Dead Redemption 2 4k 60FPS’yi çalıştırabilmelidir.

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri (PC)
Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri (PC)

Red Dead Redemption 2 FPS’yi ve performansı iyileştirin

Performans açısından en büyük etkiye sahip olan aşağıdaki grafik seçeneklerini kapatmanızı / kapatmanızı öneririz:

  • MSAA
  • Grass Level of Detail
  • Tree Tesselation
  • Reflection Quality
  • Water Quality
  • Volumetrics Quality
  • Shadow Quality
  • Texture Quality

Aşağıdaki adımlardan bazılarını da denemek isteyebilirsiniz:

Kaynak ağırlıklı arka plan programlarını xxx çalıştırmadan önce kapatın – Hangi programların en çok kaynağı kullandığını görmek için Görev Yöneticisi’ni (Ctrl + Shift + Esc) açın.

Oyunu pencereli yerine tam ekranda çalıştırın.

En son grafik kartı sürücülerinin kurulu olduğundan emin olun.

Red Dead Redemption 2, Windows 7 ve sonraki sürümlere sahip PC sisteminde çalışacaktır.

Yükseltme mi arıyorsunuz? En iyi ve en ucuz kartları bulmak için kullanımı kolay Red Dead Redemption 2 kurulum kılavuzlarımızı deneyin. Red Dead Redemption 2 grafik kartı karşılaştırması ve CPU karşılaştırması için filtre. Oyunu çalıştırmak için doğru ekipman için en iyi teklifi bulmanıza yardımcı olacağız.

About the author

admin

1 Comment

Click here to post a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.