Oyun

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri (2020) – ihtiyacınız olan tüm özellikler, sistem denetleyicisi ve oyun bilgisayarı kurulumu: PUBG Lite’ı çalıştırabilir miyim?

Bunlar PUBG Lite sistem gereksinimleri
(minimum)
Bellek: 4 GB
Grafik Kartı: Intel HD 4000
İşlemci: Intel Core i3-530
PUBG Lite Dosya Boyutu: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows 7,8,10,64bit
Bunlar PUBG Lite sistem gereksinimleri
(önerilen)
Bellek: 8 GB
Grafik Kartı: AMD Radeon HD 7870
PUBG Lite İşlemci: Intel Core i5-650
Dosya Boyutu: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows 7,8,10,64bit

PUBG Lite’ı çalıştırabilir miyim?

PUBG Lite sistem gereksinimleri, Full PUBG oyunundan çok daha az zorlayıcıdır, bu nedenle şunlar için harikadır Gerekli minimum RAM 4 GB RAM‘dir, ancak 8 GB önerilir. PUBG Lite boyutuna gelince – PUBG Lite’ı kurmak için en az 4 GB boş disk alanına ihtiyacınız olacak. Intel HD 4000 entegre grafiklere sahip olmanız koşuluyla oyunu oynayabilirsiniz. Ancak, en iyi deneyim için AMD Radeon HD 7870 gibi özel bir GPU önerilir. PUBG Lite oynamak için Intel Core i3-530‘a eşdeğer bir minimum CPU’ya ihtiyacınız olacak. Oysa çalıştırmak için Intel Core i5-650 önerilir.

Daha fazla optimizasyon açısından, işleri iyileştirmek için yapabileceğiniz pek bir şey yok. PUBG Lite, etkili bir PUBG Mobile PC olduğundan, tüm ayarlar zaten olabildiğince dipte. Ek olarak, ana oyundan farklı olarak, bu 100 yerine sadece 40 kişilik bir battle royale’dir. PUBG Lite’ı çalıştıramıyorsanız, bir battle royale şampiyonu olma hayallerinizden vazgeçmeniz gerekebilir!

PUBG Lite gereksinimleri çok düşük ayarlanmış … paraya bile ihtiyacınız yok – bu ücretsiz bir PUBG! Bölgenizde PUBG Lite bulunmadığına dair bir uyarı alabilirsiniz – bu bir VPN kullanılarak çözülebilir.

Bu, oyunun yerel bir sürümüdür … PUBG Lite Steam sürümü yoktur. Ana oyunu mu arıyorsunuz? PUBG PC gereksinimlerini kontrol ederek PUBG Lite ile PUBG’yi karşılaştırın.

PUBG Lite, Windows 7,8,10,64bit ve üzeri bilgisayar sistemlerinde çalışacaktır.

Yükseltme mi arıyorsunuz? En iyi ve en ucuz kartları bulmak için kullanımı kolay PUBG Lite kurulum kılavuzlarımızı deneyin. PUBG Lite grafik kartı karşılaştırması ve CPU karşılaştırması için filtre. Oyunu çalıştırmak için doğru ekipman için en iyi teklifi bulmanıza yardımcı olacağız.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri (PC)
PUBG Lite Sistem Gereksinimleri (PC)

 

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.