Oyun

Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

Genshin Impact System Requirements (2020) – ihtiyacınız olan tüm özellikler, sistem denetleyicisi ve oyun bilgisayarı kurulumu: Genshin Impact’i Çalıştırabilir miyim?

Genshin Impact sistem gereksinimleri
(minimum)
Bellek: 8 GB
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GT 1030
İşlemci: Intel Core i5-4460
Genshin Impact Dosyası Boyutu: 30 GB
İşletim Sistemi: Windows 7
Genshin Impact sistem gereksinimleri
(önerilen)
Bellek: 16 GB
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
Genshin Impact İşlemcisi: Intel Core i7-6700
Dosya Boyutu: 30 GB
İşletim Sistemi: Windows 10

Genshin Impact’i Çalıştırabilir miyim?

Genshin Impact PC gereksinimleri minimum 8 GB RAM gerektiriyor, ancak geliştiriciler tarafından 16 GB RAM öneriliyor. Boyut olarak, bir Genshin Impact indirmesi için en az 30 GB boş depolama alanına ihtiyacınız olacak. Geliştiriciler, Intel Core i5-4460’a eşdeğer bir minimum CPU önermektedir. Ancak önerilen CPU, Intel Core i7-6700 ile eşdeğerdir. Genshin Impact teknik özellikleri bir NVIDIA GeForce GT 1030’a eşdeğer bir minimum grafik kartı ister, ancak 6GB VRAM’li bir NVIDIA GeForce GTX 1060 önerilir. Genshin Impact sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığınızı görmek için testimizi yapın.

Genshin Impact ücretsiz mi?

Evet, oyun ücretsizdir ancak oyun içi satın alımlar vardır.

Genshin Impact mikro dönüşümleri

Oynaması ücretsiz bir oyun olarak, mikro dönüşümler normdur. Genshin Impact’te daha güçlü karakterlerin ve silahların kilidini açmak için gerçek parayı kullanabilirsiniz, ancak bunlar aşırı güçlü değildir, bu nedenle para harcamayan insanların ciddi bir dezavantajı olmayacaktır.

Genshin Impact İndir

Kullanıcılar, istemci aracılığıyla oyunu ilk kez indirirken çok yavaş indirme hızlarını bildiriyorlar. Ancak düzeltme, indirmeyi duraklatmak ve devam ettirmek kadar basit görünüyor! Bunu birkaç kez yapmanız gerekebilir ancak bu sorunu çözüyor gibi görünüyor.

Genshin Impact Steam

Genshin Impact PC indirmesi söz konusu olduğunda, ne yazık ki Genshin Impact Steam sürümü yok – oyunun kendi başlatıcısı var. Oyunu buradan oynayın ve indirin.

Genshin Impact Optimizasyonu

Çok oyunculu bir oyun olarak, en akıcı deneyim için 60 FPS’ye ulaşmayı hedeflemelisiniz. İyi bir çerçeve elde etmek için mücadele mi ediyorsunuz? İşte deneyebileceğiniz birkaç şey.

  • Vsync ve Anti-Aliasing’i kapatın.
  • Düşük Gölge Kalitesi ve işleme çözünürlüğü – ancak işleme çözünürlüğünde ‘1’in altına inerseniz oyun bulanık görünmeye başlayabilir.
  • Hala bundan yeterince iyi bir kare hızı elde edemiyorsanız, grafik ön ayarını ‘en hızlı’ olarak ayarlamayı deneyin.

Genshin Impact Mobile

Genshin Impact Cross Save’i kullanarak oyun deneyiminizi mobil cihazlarda ve PC’de paylaşabilirsiniz. Hangisi harika! Geliştiricinin resmi miHoYo önerisi Android SoC: Snapdragon 845 veya üstü, Kirin 980 veya üstü. iPhone Modelleri: XR, XS, 8 veya üstü.

Genshin Impact, Windows 7 ve üzeri bilgisayar sistemlerinde çalışacaktır.

Genshin Impact Sistem Gereksinimleri
Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

 

 

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.