Oyun

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri (2020) – ihtiyacınız olan tüm özellikler, sistem denetleyicisi ve oyun bilgisayarı kurulumu: Forza Horizon 4’ü çalıştırabilir miyim?

Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri şunlardır
(minimum)
Bellek: 8 GB
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti
İşlemci: Intel Core i3-4170
Forza Horizon 4 Dosya Boyutu: 65 GB
İşletim Sistemi: Windows 10
Forza Horizon 4 sistem gereksinimleridir
(önerilen)
Bellek: 12 GB
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
Forza Horizon 4 İşlemci: Intel Core i7-3820
Dosya Boyutu: 65 GB
İşletim Sistemi: Windows 10
Forza Horizon 4 Sistem
Forza Horizon 4 Sistem

Forza Horizon 4’ü çalıştırabilir miyim?

Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri, oyunu yüklemek için en az 65 GB boş depolama alanı gerektirir. Geliştiriciler minimum 8 GB RAM istiyor ancak 12 GB RAM öneriyor. Oynayabileceğiniz minimum grafik kartı bir NVIDIA GeForce GTX 650 Ti ile eşdeğerdir. Ancak en iyi deneyim için önerilen grafik kartı bir NVIDIA GeForce GTX 970 veya daha iyisidir. Oyunu oynayabileceğiniz minimum CPU, Intel Core i3-4170 ile eşdeğerdir, oysa bir CPU eşdeğeri veya Intel Core i7-3820’den daha iyi olması önerilir. Zorlu gereksinimler oyunda açıktır – bunlar bir yarış oyununda alabileceğiniz en iyi grafiklerden bazılarıdır.

Oyun yalnızca Windows 10’da çalışacak, çünkü yalnızca Windows’ta Microsoft Store üzerinden indirilebilir – Forza Horizon 4 Steam sürümü mevcut değil. (Buhar kitaplığınıza eklemek kolay olsa da!). Ayrıca bir Forza Horizon 4 Game Pass sürümü de var.

Forza Horizon 4 sorunları, sonsuz yükleme ekranlarını ve önyüklemeyi reddetmeyi içerebilir – buna Discord Yerleşimi veya oyunun başlamasını engelleyen bazı anti-virüs programları neden olabilir. Ancak genel olarak bakıldığında, FH4 PC’ler için gerçekten iyi bir şekilde optimize edilmiştir – Forza Horizon 3‘ten sonra PC’de piyasaya sürülecek Horizon serisindeki ikinci oyundur, bu nedenle geliştiriciler Playground Games bu oyunu cilalamıştır. Kontrolörler ve direksiyon simidi için de tam çevresel desteğe sahiptir.

Forza Horizon 4 Performans Kılavuzu

Forza Horizon 4 ses takılmaları ve düşük FPS sorunları çeşitli şekillerde sıralanabilir.

Öncelikle, grafik kartınız için en son AMD Sürücülerine veya NVIDIA Sürücülerine sahip olduğunuzdan emin olun.
Gölge Kalitesi ve MSAA gibi grafik seçenekleri çok zorlayıcı olabilir, bu nedenle FPS’nizi artırmak istiyorsanız bunları azaltmayı deneyin.
Oyunu tam ekranda çalıştırdığınızdan ve pencereli modda çalıştırmadığınızdan emin olun – pencereli mod FPS kayıplarını görecektir.
Bilgisayarınız ne yaparsanız yapın 60 FPS’ye ulaşmakta zorlanıyorsa, daha tutarlı bir kare hızı için 30 FPS kapağını kullanmayı deneyin.
Forza Horizon 4, Windows 10 ve üzeri bilgisayar sistemlerinde çalışacaktır.

Yükseltme mi arıyorsunuz? En iyi ve en ucuz kartları bulmak için kullanımı kolay Forza Horizon 4 kurulum kılavuzlarımızı deneyin. Forza Horizon 4 grafik kartı karşılaştırması ve CPU karşılaştırması için filtre. Oyunu çalıştırmak için doğru ekipman için en iyi teklifi bulmanıza yardımcı olacağız.

 

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri (PC)
Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri (PC)

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.