Oyun

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Warzone Sistem Gereksinimleri (2020) – tüm özellikler, sistem denetleyicisi ve ihtiyacınız olan oyun bilgisayarı kurulumu: Warzone’u Çalıştırabilir miyim?

Warzone sistem gereksinimleri
(minimum)
Bellek: 8 GB
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650
İşlemci: Intel Core i3-4340
Warzone Dosya Boyutu: 83 GB
İşletim Sistemi: Windows 10
Warzone sistem gereksinimleri
(önerilen)
Bellek: 12 GB
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660
Warzone İşlemci: AMD Ryzen 5 1600X
Dosya Boyutu: 197 GB
İşletim Sistemi: Windows 10

 

Warzone’u çalıştırabilir miyim?

Call of Duty: Warzone sistem gereksinimleri için minimum bellek gereksinimi, bilgisayarınızda yüklü olan 8 GB’dir. Mümkünse, Warzone PC‘yi tam potansiyeliyle çalıştırmak için 12 GB’a sahip olduğunuzdan emin olun. Oynayabileceğiniz en ucuz grafik kartı bir NVIDIA GeForce GTX 1650’dir. Ayrıca, COD: Warzone‘u en yüksek ayarlarla çalıştırmak için bir NVIDIA GeForce GTX 1660 önerilir. Oyun dosyası boyutu açısından, en az 83 GB kullanılabilirliğe ihtiyacınız olacak. Warzone‘u kurmak için 197 GB’a sahip olduğunuzdan emin olun. Warzone‘u çalıştırmak için en azından bir Intel Core i3-4340 CPU gereklidir. Bununla birlikte, geliştiriciler oyunu oynamak için AMD Ryzen 5 1600X’e eşit veya daha büyük bir CPU önermektedir.

COD Warzone sistem gereksinimleri Call of Duty: Modern Warfare ile aynıdır – bu oyun PC’nizde iyi çalışıyorsa, bu oyun da çalışacaktır.

COD Warzone Performans Kılavuzu

Kullanıcılar tarafından COD Warzone kekemeliği ve FPS sorunları bildirildi. Vsync’i devre dışı bırakmak sorunu çözdü ve grafik kartınız için en son NVIDIA sürücülerinin ve AMD sürücülerinin yüklü olmasını sağladı.

COD Warzone performans iyileştirmeleri, oluşturma çözünürlüğünü ayarlama ve kenar yumuşatma ve ışın izlemeyi devre dışı bırakmayı içerir. Bazı kullanıcılar ayrıca Discord Yerleşimini devre dışı bırakarak büyük bir FPS Artışı bildirdi. Warzone, geniş bir grafik seçenekleri yelpazesine sahiptir, bu nedenle oyun düşük kaliteli bilgisayarlarda bile çalışabilir.
Geliştirici Infinity Ward, performansı ve oynanışı iyileştiren sık yamalar yayınlıyor. Hile, piyasaya çıktığından beri Warzone‘un PC sürümünde bir sorun olmuştur, ancak yeni kullanıcıların bir cep telefonu numarasını bağlamasını gerektiren son güncelleme, hile sorununu azaltmıştır. Hileleri kesmek, Warzone PC gereksinimlerinin hayati bir parçasıdır.

Oyun Battle.net başlatıcısına özeldir, Warzone Steam sürümü yoktur.

Warzone, Windows 10 ve üzeri PC sistemlerinde çalışacaktır.

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri
Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.