Assassins Creed Valhalla Sistem Gereksinimleri – Bilişim & Programlama
Oyun

Assassins Creed Valhalla Sistem Gereksinimleri

Assassins Creed Valhalla Sistem Gereksinimleri (2020) – tam özellikler, sistem denetleyicisi ve ihtiyacınız olan oyun bilgisayarı kurulumu: Assassins Creed Valhalla’yı Çalıştırabilir miyim?

Assassins Creed Valhalla sistem gereksinimleri şunlardır
(minimum)
Bellek: 8 GB
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960
İşlemci: Intel Core i5-4460
Assassins Creed Valhalla Dosya Boyutu: 50 GB
İşletim Sistemi: Windows 10
Assassins Creed Valhalla sistem gereksinimleri şunlardır
(önerilen)
Bellek: 8 GB
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080
Assassins Creed Valhalla İşlemci: Intel Core i7-6700
Dosya Boyutu: 50 GB
İşletim Sistemi: Windows 10

Assassins Creed Valhalla‘yı çalıştırabilir miyim?

Assassins Creed Valhalla sistem gereksinimleri, Intel Core i5-4460’a eşdeğer bir minimum CPU gerektirir. Ancak önerilen CPU bir Intel Core i7-6700’dür. Valhalla’yı yüklemek için 50 GB boş depolama alanınız olduğundan emin olun. En az bir NVIDIA GeForce GTX 960 grafik kartınız olması şartıyla oyunu oynayabilirsiniz. Ancak Ubisoft, bir NVIDIA GeForce GTX 1080 önerir. AC Valhalla sistem gereksinimleri, bilgisayarınızda en az 8 GB RAM kurulu olmasını gerektirir.

Ubisoft, AC Valhalla sistem gereksinimlerinin (minimum) oyunu düşük grafik ön ayarında 1080p, 30FPS’de çalıştırmak için iyi olduğunu söylüyor. Burada verilen önerilen gereksinimler, oyunu yüksek grafik ön ayarında 1080p, 60FPS’de çalıştırmanıza izin verecektir. Assasins Creed Valhalla 4K‘yı maksimum grafikle oynamak istiyorsanız, bu özellikleri minimumda isteyeceksiniz: Bir Intel Core i9-9700K CPU, bir NVIDIA RTX 2080 grafik kartı ve 16 GB RAM. Bu Ubisoft, 4K Ultra grafiklerde hala yalnızca 30 FPS’ye ulaşacağınızı söylüyor, bu nedenle 60 FPS’ye ulaşmak istiyorsanız yüksek / orta seviyeye çevirin.

Standart sürüm dahil olmak üzere satın alınabilecek 4 AC Valhalla sürümü vardır. Gold Edition size sezon geçişi sağlar, yani gelecekteki DLC’lere ücretsiz erişim. Ultimate Edition, size fazladan kozmetik ve teçhizat verirken, Collectors Edition yukarıdakilerin tümünü ve birçok fiziksel koleksiyon eşyasını içerir.

Assassin’s Creed Valhalla Steam sürümü olmayacak, oyun Uplay ve Epic Games Launcher’a özel olacak. Oyun, Ubisoft’un UPLAY + abonelik hizmetinin bir parçası olarak mevcuttur. Oyunu buradan alın.

Assassins Creed Valhalla‘nın çıkış tarihi, Microsoft’un yeni Xbox konsollarını 10 Kasım’da piyasaya sürmesi sayesinde, AC Valhalla‘nın konsollarında bir lansman oyunu olması için bir hafta sonra 10 Kasım’a kadar ileri götürüldü.

Assassins Creed Valhalla Performans Kılavuzu

Assassins Creed Valhalla FPS desteğine mi ihtiyacınız var? İşte bazı ipuçları.

AC Valhalla grafik seçenekleriyle ilgili harika bir şey, oyunun bir ön izlemesini göstermesidir, böylece sürekli olarak ayarlar menüsüne girip çıkmak zorunda kalmadan grafik seçeneklerini değiştirmenin görsel deneyiminizi nasıl etkileyeceğini hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Bunu kendi yararınıza kullanın.
Valhalla‘daki en zorlu grafik seçenekleri arasında Dünya Ayrıntısı ve Kenar Yumuşatma bulunur. Bunları düşürmek size en önemli FPS artışını sağlayacaktır.
GeForce Experience veya Windows Game DVR gibi arka plan uygulamalarını devre dışı bırakın
Oyunu pencereli yerine tam ekranda çalıştırın.
AC Valhalla‘yı çalıştırmak için GPU bant genişliğini boşaltmak için Discord gibi uygulamalarda donanım hızlandırmayı devre dışı bırakın.
Bu ipuçları, yalnızca Assassin’s Creed Valhalla PC gereksinimlerini karşılasanız bile oyununuzu geliştirmelidir. İyi şanslar! Oyunu buradan satın alın!

Assassins Creed Valhalla, Windows 10 ve üzeri bilgisayar sistemlerinde çalışacak.

Assassins Creed Valhalla Sistem Gereksinimleri

Assassins Creed Valhalla Sistem Gereksinimleri

 

Yorum yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.