C# Dersleri – Bilişim & Programlama
C#

C# Dersleri

Algoritmaornekleri.com C# Dersleri bölümüne hoş geldiniz Bu yazı, yeni programcılara veya C # programlama diline aşina olmak isteyen herkes için uygun bir sıra ile hazırlanmış dersleri içerir. Bu dersler ile C# programlama diline ile hızlı bir başlangıç yapmanıza yardımcı olacaktır.

C# eğitimine başlamak için bir derleyiciye ve bir editöre ihtiyacınız olacak. C# programlarını yazmak için bir derleyici elde etmek için birkaç seçenek vardır. Ücretsiz bir seçenek, .NET Frameworks SDK’yı indirip Not Defteri’ni kullanabilirsiniz. Yada daha basit bir seçenek olan Visual Studio Express için ücretsiz olarak indirilebilirsiniz. Dersler içinde Visual Studio indirme ve kurulum işlemi resimli olarak anlatılmıştır. Bu derslerdeki örneklerin çoğu console programları olarak çalışır.

Bu dersler devam eden bir çalışmadır. Kalitesi, pek çok okuyucudan alınan gönüllü gözden geçirmelerin ve değerli geri bildirimlerin ürünüdür. En son güncellemeler ve yeni dersler için periyodik olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

(Güncellenme:02.10.2018)

C# Dersleri


C# Genel Kavramlar

Döngüler ve Kontroller

 

 

2 Yorum

  • […] C, C ++, C # ve ilgili dilleri düşünün. Bu diller ağırlıklı olarak oyun gibi bağımsız bilgisayar uygulamaları oluşturmak için kullanılır. C ve C ++, yeni başlayanlar için öğrenmek için zor dillerdir, ancak imkansız değildir. Onları öğrenmek, sadece programlama yapmakla kalmayıp (programlama dillerinin çoğunun bazı kavramları ya da C ve C ++ ‘dan aldığı) derinlemesine anlaşılmasını sağlayacak, aynı zamanda bir bilgisayarın nasıl çalıştığını da anlayacaktır.  C# Dersleri […]

Yorum yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.